Jdi na obsah Jdi na menu
 


29.04.2006 - [Akce a srazy]

Po roce se opět vracíme do Hrochova Týnce na souboje nejrychlejších kárek... (on-line aktualizace přímo ze závodu)

Hned na úvod musím podotknout, že tato reportáž je trochu netradiční, neboť článek začínám připravovat již v samotném centru dění. Díky připojení od místního internetového poskytovatele Hrochnetjsme totiž online i tady;).

Tuning Sprint - HT vol.15

29.04.2007 - [Akce a srazy]

Extrémní vedro, extrémní káry a plný plyn až do omezovače:) Sprinterská sobota v Hrochově Týnci je za námi... (+ výsledková listina)

Báječné počasí probudilo spoustu vyznavačů rychlých kol. Malá vesnička nedaleko Chrudimi opět ožila za zvuku burácejících stojů. Navíc díky prodlouženému víkendu padl i rekord co do počtu diváků i startujících strojů. Zkrátka podívaná jak má být.

Klobouk dolů před organizačním teamem, že se podařilo vše realizovat bez vážných komplikací. Kromě drobného incidentu jednoho účastníka, který ještě před samotným příjezdem na letiště, stačil na kraji Týnce poničit lampu pouličního osvětlení.

Závěrem bych chtěl jako obvykle poděkovat všem zůčastněným sprinterům, dívákům a v neposlední řadě organizátorům za skvěle strávené závodní odpoledne. Navíc přestože to zní neuvěřitelně, tak již po patnácté;)

Prostě pokrok nejde zastavit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář